Canlı Destek Aç-Kapat

Viga Sprey

Viga Sprey

Viga Sprey

Geciktirici ürün olan viga sprey erken boşalma sorununuzu en aza indirgeyerek, uzun süreli ilişki yaşamanızı sağlamaktadır. Günümüzde erkeklerin korkulu kabusu haline dönüşen erken boşalma artık viga sprey geciktirici ile tamamen ortadan kalkmaktadır.

Viga sprey cinsel ilişkiden önce penis başına ve penis köküne sıkılmalıdır. Bu işlemi mümkün olduğunca ilişkiye girmeden 10 dakika önce yapmanız önerilmektedir. Viga sprey, peniste bulunan sinirlerin uyuşmasını sağladığı için uzun süreli bir performans sergilemenizi gerçekleştirmektedir.

Cinsel yaşantınızda bu gibi sorunları yaşamanız olağandır. Önemli olan yaşadığınız sorunların önlenmesini sağlamak ve daha ciddi problemlere yol açmamaktır. Erken boşalma sorunu erkek için ne kadar can sıkıcı bir durum ise bayan için de aynı derecede bir problem olmaktadır. Cinsel ilişkiye girecek çiftler ilişkide tatmin olmayı arzulamakta ve beklentilerinin karşılanamaması sonucunda ise cinsel ilişkiden soğuyabilmektedir.

Partnerinizle aranızda bu gibi sorunlar yüzünden bir soğukluk olmasını istemiyorsanız kesinlikle geciktirici ürün kullanımını gerçekleştiriniz. Düzenli bir seks hayatının sağlanabilmesi artık cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı ile mümkün olabilmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.