Canlı Destek Aç-Kapat

Vibratör Penis

Vibratör Penis

Hanımların yalnız kaldıklarında kullandıkları vibratör penis ürünleri kişilerin cinsel anlamda orgazm olmalarına destek verebilen ürünlerdir. Vibratör penis ürünleri bayanların mastürbasyon yapmalarına gerek kalmadan vibratör penis yardımı ile daha etkili bir orgazm geçirmelerine olanak tanımaktadır.
 

Hassas Bölgeleriniz İçin Soft Koruma!

 
Bazı bayanlar cinsel ilişkiden ziyade vibratör penis takıntıları ile karşı karşıya kalabilirler. Partnerlerinin erken boşalma problemleri ve benzeri sorunlardan dolayı kendilerinin orgazm olamaması durumunda bayanların vibratör penis ürünlerine yöneldiğini dile getirebiliriz.
 
Üstün kaliteli materyal içerikleri ile vibratör penis ürünleri tamamen ten uyumlu ve zararsız olarak üretilen cinsel ürünlerdir. Bu ürünler kendi içerisinde farklı sınıflarda ayırılabilirler. Bunlar titreşimli veya g noktası uyarıcı şekli ile sınıflandırılmıştır.
 

Güvenli ve Etkili Vibratörler

 
Bayanların vibratör penis ürünleri ile orgazma ulaşma garantisi olduğundan dolayı, bu ürünlere yönelmektedirler. Bazı çiftler cinsel birlikteliklerinde ek takviye olarak da vibratör penis ürünlerini kullanmaktadırlar. Firmamız sizlere en etkili ve yılın en çok satan vibratör penis ürünlerini sunmaktadır.
 
Fiesta
Fiesta Vibe Vibratör Etkili Titreşimli Prezervatif 6 lı
 
Fiesta Vibe Vibratör Etkili Titreşimli Prezervatif 6 lı
18,00 TL
2,24 TL den başlayan Taksitlerle.
 
G-Spot
G-spot Dual Vibrating Stick Vibratör Penis
 
G-spot Dual Vibrating Stick Vibratör Penis
139,00 TL
17,30 TL den başlayan Taksitlerle.
 
We-Vibe
We-Vibe 4 Vibratör
 
We-Vibe 4 Vibratör
425,00 TL
52,89 TL den başlayan Taksitlerle.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.