Canlı Destek Aç-Kapat

Stag Geciktirici Sprey Ne Kadar Etkili

Stag Geciktirici Sprey Ne Kadar Etkili

Stag Geciktirici

Cinsel sağlık alanında en iyi bilinen ürünlerden olan Stag geciktirici sprey kalitesini ispatlamış en etkili geciktiricidir. Ürün Türkiye'de 45 yıldır satıştadır ve tüketicinin birincil tercihleri arasında yer alır. Penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlamakla beraber boşalmayı geciktirir, cinsel performansı körükler. Sektörde çok uzun yıllardar beri varolmasına karşın karşılaşılmış herhangi bir olumsuz eleştiri ve yan etkisi yoktur. Sıvı ve mineral kaybına karşı formüle edilmiştir. İçeriğinde E vitamini bulunur. Taşıdığı besleyici değer açısından hem sizin hemde parnerinizin cildinin tahriş olmasını engeller.

Stag geciktirici sprey Alman menşeili bir üründür. Üretimi Alman ilaç kanunlarının belirlemiş olduğu standartlar dahilinde yapılmaktadır. Tesislerin gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Nasıl Kullanılır?

Stag geciktirici sprey cinsel ilişkiden sadece 5 dakika önce kullanılır. Eğer bir erkek yüksek seviyede erken boşalma sorunu ile karşı karşıya ise iki parfüm sıkımı şeklinde geciktirici sprey kullanmalıdır. Burada önemli olan husus penisin baş kısmına bir kere üstten ve bir kere alttan uygulama yapmak gerektiğidir. Yaşanan sorunun seviyesi orta ve düşük derecedeyse bir parfüm sıkımlığı kullanım yeterli olacaktır.

Cinsel ilişki sırasında penisin duyarlılığını ekileyerek erken boşalmanızı tamamen engelliyen bir üründür.Stag geciktirici sprey ilişki süresini 35 dakikaya kadar uzatmaktadır.Stag geciktirici sprey hem partnerinize hemde size daha uzun ve zevkli cinsel yaşam sağlamaktadır.Hiçbir yan etkisi görülmemiştir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.