Canlı Destek Aç-Kapat

Stag 9000 Geciktirici

Stag 9000 Geciktirici

Stag 9000 Geciktirici

Cinsel birlikteliklerde erkeklerin en büyük sorunu olan erken boşalmaya çözüm olarak üretilmiş olan Stag 9000 Geciktirici, tatmin edici düzeyde etki sağlamaktadır. Dönem dönem de olsa erken boşalma problemi yaşayan erkekler ilişki başlangıcında hep bir tereddüt yaşamaktadır. Erken boşalma erkeklerin istem dışı olarak yaşadıkları bir cinsel sorun olduğu müdahale etmeleri pek mümkün olmuyor. Bu nedenle erken boşalma sorunu konusunda tedirgin olduklarında ya da sürekli olarak yaşadıkları bir erken boşalma sorunu durumunda Stag 9000 Geciktirici spreyi gönül rahatlığı ile kullanabilmektedirler.

Erken boşalmanın birçok sebepleri vardır. Partner ile olan cinsel uyumsuzluk, günlük yorgunluk, cinsel konuda tecrübesizlik erken boşalma sorunun sebepleri arasında yer almaktadır. Yaşanılan erken boşalma sorununun nedeni ne olursa olsun Stag 9000 Geciktirici sprey ile bu sorunu aşıp, partneriniz ile birlikte zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Hem partnerinizi hem kendinizi beklentiniz doğrultusunda tatmin edebilirsiniz.

İlişkiden önce Stag 9000 Geciktirici sprey kullanıldığında, ilişki süresince sprey erkeğin orgazm olma sürecini uzatarak partneri ile ilişkiden daha fazla haz almasına ve partnerine de bu hazzı yaşatmasına yardımcı olmaktadır. Stag 9000 Geciktirici spreyin vermiş olduğu bu etki sayesinde erkekler aklında erken boşalma endişesi olmadan cinsel birliktelik yaşaybilmektedirler.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.