Canlı Destek Aç-Kapat

Proxeed Plus

Proxeed Plus

 

Proxeed Plus

Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin bu olasılığını artıran proxeed plus, içeriğindeki zengin besin değerleri ile üremenin artışını sağlamaktadır. Günümüzde kısırlık sorunundan dolayı bebek sahibi olamayan birçok kişinin kullanımını tercih ettiği bu ürün göstermiş olduğu etki ile çiftlerin mutluluğuna yardımcı olmaktadır.

Kısırlık probleminin görülmesinin sebebi daha çok erkeğe bağlı olarak görülen bir durumdur. Üremenin gerçekleşmesi için sperm kalitesi oldukça önemli olmaktadır. Sperm kalitesinin artmasını sağlayan ve döllenmenin ihtimalini arttıran bu ürün ile kısırlık sorunu önlenmektedir.

Proxeed plus içeriğinde bulunan aminoasitler, karbonhidratlar, vitamin ve mineraller ile besin takviyesi olmaktadır. Kolay kullanımı ile kısa sürede sperm kalitesini artmakta ve döllenme daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Proxeed plus kullanımı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 paket kullanılmalıdır. Kullanımını meyve suyu veya diğer soğuk içecekler ile gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Sıcak ve asitli içecekler ile kullanmamaya dikkat ediniz.

T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın izni ile üretilen proxeed plus, tamamen zararsız olup hiçbir yan etki göstermemektedir. Bu ürünün etkisinden yararlanabilmeniz için 6 aylık bir süreç boyunca düzenli olarak kullanmanız gerekecektir.

Sağlıklı bir üremenin gerçekleşmesi için öncelikle döllenmenin sorunsuz gerçekleşmesi gerekmektedir. Bunun için spermlerin kaliteli ve yaşam sürelerinin uzun olması gerekmektedir. Proxeed plus belirtilen bu etkenlerin gerçekleşmesini sağlayarak kısırlık sorunun giderilmesini mümkün kılmaktadır.

Eczanelerde satışı gerçekleşen proxeed plus’a, dilerseniz online ecza sitelerinden vereceğiniz siparişler ile de temin edebilmektesiniz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.