Canlı Destek Aç-Kapat

Prezervatifler

Prezervatifler

Prezervatifler

Çiftlerin cinsel yaşamlarında gebelikten ve cinsel ilişki yoluyla bulaşan hastalıklardan korunmak amacıyla kullandıkları prezervatifler, günümüzde en çok yaygın olarak kullanılan cinsel sağlık ürünleri arasındadır. Aile planlaması için prezervatif konusunda detaylı bilgilendirmek için eğitimler bile verilmektedir.

Erkeğin cinsel ilişki esnasında ereksiyon halindeki penise geçirerek kullandıkları prezervatifler, kondom ya da penis kılıfı olarak ta bilinmektedir. Hem sağlık açısından hem de istenmeyen gebeliğin önüne geçebilmek için kullanılması doğru bulunan, aslında sağlıklı ve kaliteli bir birliktelik için gerekli olan bir üründür.

Kullanımı herhangi bir şekilde yan etkiye sebep olmayan prezervatifler, çeşitli firmalar tarafından üretilmekte ve piyasada satışa sunulmaktadır. Market, eczane ve online satış sitelerinden kolayca temin edilebilen prezervatifler dünya çapında kullanılan bir cinsel sağlık ürünüdür. En çok tercih edilen prezervatif markaları arasında Durex, Okey, Arnetta, Yes, Safex, Fiesta markaları yer almaktadır. Bu markalara ait ürünleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilir, detaylı bilgi için uzman ekibimizden mail, telefon ya da canlı destek aracılığıyla yardım alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.