Canlı Destek Aç-Kapat

Prezervatif Nasıl Yapılır ?

Prezervatif Nasıl Yapılır ?

Prezervatifler, istenemeyen gebelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar için üretilmiştir. Fakat 0 koruma olarak düşünmek yanlıştır.

Prezervatif Nasıl Yapılır ?

Prezervatifler genel olarak lateks adı verilen kauçuk ağacından elde edilen maddeden yapılır. Eğer ki bu maddeye alerjiniz varsa poliizoprenden yapılan prezervatifleri tercih edin. Malzemeye bağlı olarak ince, kalın, tırtıklı yapıda olabilirler. Yaşamak istediğiniz haz ve zevk için size uygun olan en iyi prezervatif seçimini yapmalısınız. Prezervatifler ile birlikte seks yaşamınızı pekiştirebilirsiniz. Aromalı, renkli, farklı boyut ve şekilde birçok prezervatif çeşidi bulunmaktadır. İnce yapıda olan bir prezervatif ile heyecan hazzını arttırabilirken, tırtıklı yapıda olan prezervatif ile ekstra tahrik yaratabilirsiniz. Geciktirici prezervatif kullanarak erken boşalmayı önleyerek cinsel ilişkinizi uzatmayı sağlayabilirsiniz.

Prezervatif Nasıl Kullanılır ?

Prezervatif kullanımında paketi açtıktan sonra uç kısmı yukarıya gelecek şekilde ve içinde hava kalmamasına özen göstererek penise geçirin. Ya da bu konuda partnerinizden yardım alabilir veya ona geçirtebilirsiniz. Takarken ya da ilişki esnasında yırtıldığına dair şüphe ediyorsanız riske girmeden değiştirmeniz de fayda olacaktır. Bu nedenle anın büyüsünü bozmamak adına yakınınızda bir tane daha bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır. 

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.