Max Man 2 II Ereksiyonu Güçlendirmek İçin 30 Tablet

£129.00

Max man 2 30 tablet cinsel güç arttırıcı, sertleştirici ve ereksiyon sağlayıcı ürünler iktidarsızlığı gideren doğal gıda takviyeleri!


Stok kodu: TR-8 Kategoriler:

Sertleştirici ve Ereksiyon Sağlayıcı Max Man 2 30 Tablet Hapı!

Maxman cinsel istek artırıcı ve sertleştirici ereksiyon sorununu tamimiyle ortadan kaldıran max man grubunun yeni üyesi 2800 mg bitkisel içeriği ile cinsel ilişkiden 45 dakika önce alınmalıdır, cinsel istek arttırıcı özelliği ile uzun süreli ereksiyon sağlar, diğer cinsel istek arttırıcı ürünlerde olduğu gibi alkol ile alınması tavsiye edilmemekte asitli içeceklerle alındığı takdirde etkisinde azalma görülmüştür.

Performans arttırıcı ve ereksiyon sağlayıcı olan max man herhangi bir hastalığın tedavisi için önerilmez sadece sertleşme sağlayan ve enerji veren bir gıda takviyesidir ileri yaşlarda 1 tablet ikiye bölünerek de kullanılabilir. Max man ereksiyon sağlayıcı içerisinde 30 tablet bulunmaktadır max man demir kutu özel ambalajı ile iktidarsızlık ve sertleşme sorunu yaşayanların faydalanabileceği bir üründür penis teki kan akışını hızlandırdığı için normal bir ereksiyon sürecinden daha uzun sertleşme sağlar ve birden fazla cinsel ilişkiye girmenizi sağlar.

Maxman sertleştirici hapı kullanan kişilerin aynı zamanda geciktirici sprey de kullanması tavsiye edilir erken boşalma sorunu olanlar yan etkisi olmayan bu 2 ürün ile erken boşalma ve ereksiyon sorununu çözüme kavuşturabilir.