Canlı Destek Aç-Kapat

Kayganlaştırıcılar

Kayganlaştırıcılar

Kayganlaştırıcılar

Cinsel ilişkide önemli olan durumlardan biride ilişki esnasında vajinaya girişin sorunsuz yaşanabilmesidir. Özellikle kadınların yaşamış olduğu vajinal kuruluk gibi sorunlar ilişkiyi yaşanmaz bir duruma getirebilmektedir. Kayganlaştırıcılar ilişkinin bu noktasında kesinlikle kullanılması gereken bir cinsel ürün olmaktadır. vajinal kuruluk sorunu yaşayan her kadının mutlaka bu ürünü kullanması ilişkinin seyrini olumlu etkileyecektir.

Kayganlaştırıcılar sadece vajinal kuruluk yaşayan kişilerin kullanması gereken bir ürün olmamaktadır. Bu ürünü isterseniz daha rahat bir ilişki yaşayabilmek içinde kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcıların etkisi sadece vajinada nemliliğin sağlanması olmamaktadır. İlişkide daha iyi haz alımını da gerçekleştirmektedir.

Kayganlaştırıcı kullanımı ile yaşayacağınız ilişki emin olun normal bir ilişkiden daha fazla zevk verecektir. Kullanılan bu ürün ile çiftlerin ilişki esnasında alacakları hazda artış olacak ve daha çabuk uyarılabileceklerdir. Kayganlaştırıcı kullanımı aynı zamanda prezervatifler ile de gerçekleştirilebilmektedir. Erkeklerde kayganlaştırıcı kullanımını cinsel organları için gerçekleştirebilmektedir.

Genellikle vajinal kuruluk sorununun yaşanması ile anal ilişki yaşanması durumlarında kayganlaştırıcı kullanımı gerçekleştirilmeye çalışılır. Normal ve sorunsuz bir ilişkiye sahip olan her birey kayganlaştırıcıları rahatlıkla kullanabilir. Günümüzde su bazlı kayganlaştırıcılar da bulunmaktadır.

Kayganlaştırıcı kullanımını cinsel ilişkiye girmeden 5-10 dakika önce gerçekleştirmeniz daha etkili olacaktır. ilişki esnasında da kullanılabilen kayganlaştırıcılar zararsız olduğu gibi yan etkisiz ürünler olmaktadır.

Kullanımını gerçekleştirebileceğiniz kayganlaştırıcılar ise, viaxi, cabs glide, okey kayganlaştırıcı, joys, Multi-Gyn ve exxtreme gibi ürünlerdir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.