Canlı Destek Aç-Kapat

Kayganlaştırıcı Jel Çeşitleri Nelerdir ?

Kayganlaştırıcı Jel Çeşitleri Nelerdir ?

Fiziksel ve psikolojik etkenlere bağlı olarak cinsel ilişkide birleşme yeteri kadar doğru şekilde sağlanamayabilir. Birleşme esnasında kuruluk oluşması nedeniyle kadınlar acı ya da ağrı hissedebilmekte ve erkek bireyler için de birleşme daha zor hale gelmektedir. Birleşmeyi fiziksel anlamda zorlayan kuruluk hissini engellemek için de kayganlaştırıcı ürünler tercih edilir. Farklı kullanımlar sağlaması ilekayganlaştırıcı jel çeşitleri kolaylıkla bulunabilir.

Kayganlaştırıcı Jel Çeşitleri Nelerdir ?

Kayganlaştırıcı jellerde farklı çeşitlerin olması, kayganlık seviyesini ayarlaması kadar, koku ve renk gibi ve farklı seçenekler sunması ile de bilinmektedir. Cinsel birleşme esnasında kullanımı ile çok hoş kokular veren kayganlaştırıcı jeller bulunabilir. Kayganlaştırıcı jel kullanacak olan çiftler mutlaka ürünlerin doğal içerikler ile hazırlanmış olmasına dikkat etmelidir. Cinsel birleşme esnasında hissedilen acı ve zorlanma hissini bu jeller tamamen ortadan kaldırmaya yarayabilir. Yeterli miktarda kullanıldığına dikkat edilmesi de gerekmektedir. Aşırı jel kullanımı, hem bağımlılık oluşturmakta hem de hâkimiyeti engellemektedir.

İstenildiği gibi jel çeşitleri arasında seçim yapılabilir. Cinsel birleşmenin sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için yeterli ıslaklığı kayganlaştırıcı jeller de oluşturmaya yarayacaktır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.