Canlı Destek Aç-Kapat

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır ?

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır ?

İnsanların cinsel yaşamlarında büyük bir yeri olan kamagra jel son derece önemli bir üründür. Bu ürünü hem bayanlar hem de erkekler kullanabildiği için oldukça pratik bir üründür. Erkeklerde ereksiyonu sağlaması bayanlarda da istek ve orgazm sağladığı için sıkça tercih edilmesi oldukça normal bir üründür. Bu ürün sayesinde erkeklerde ereksiyon hali saatlerce kalabilmektedir. O yüzden son derece etkili bir üründür. Aynı zamanda orgazm sıkıntısı yaşayan hanımlarda bu ürün sayesinde daha sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olabilirler.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle kamagra jel nasıl kullanılır bu jelin kullanımı oldukça basit olsa da bazı önemli detayları bulunmaktadır. Örneğin ilişkiden 30 dakika önce bu jeli uygulamalısınız. Eğer sürmek istemiyorsanız bir meyve suyuna karıştırıp içebilirsiniz de ancak sürülmesi daha pratik ve kolay olacaktır. Bu ürün bayanların hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmaları pek tavsiye edilmez.
Alkol ile Kamagra Jel Kullanılabilir mi ?
Beylerin kamagra jeli alkol ile almalarını kesinlikle tavsiye etmiyorlar. Bu yüzden bu ürünü kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka ya meyve suyuna karıştırın ya da sürerek uygulayın. Hangisi daha pratik geliyorsa o şekilde kullanabilirsiniz. 

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.