Canlı Destek Aç-Kapat

Kamagra 100 mg Hakkında Bilgiler

Kamagra 100 mg Hakkında Bilgiler

Kamagra 100 mg

Kamagra 100 mg jel erkeklerde görülen erekte olamama sorunu için disfonksiyon tedavisinde kullanılan piyasadaki en iyi üründür. Jel içeriğinde penis bölgesinde kolay kan akışını sağlayacak olan değerleri barındıran aktif maddeler içerir. Jel kıvamında olan ürün su bazlı olup kendiğinden çözülebilir. Çilek, portakal vb. aramolı çeşitleri vardır. Ürün seçenekleri arasında 7 adet kamagra 100 mg meyve tadını bulmak mümkündür.

İlişki öncesi sevişme anında anında cinsel istek artışı sağlar. Ereksiyon süresine etki eder daha uzun süreli ve sert ereksiyon sağlar. Kullanımı son derece kolaydır. Su, meyve suyu ve benzeri sıvı içeceklerle alına bildiği gibi direk emilerekte alınabilir. %100 etkili bir afrodizyaktır. 48 saat boyunca performan desteği sağlar. Her iki cins tarafından dan kullanılbilir.

Ürünün hedef kitlesi cinsel performans sorunu yaşayan kişilerdir. Güçlü formüle edilmiş içeriği sayesinde maksimum oranda ereksiyon sağlar. Cinsel aktiviteye başlamadan 20 dakika kamagra 100 mg önce alınması yeterlidir. Kamagra 100 mg etkisi 48 saat boyunca kendini gösterir. Sağladığı sertlik aynı zamanda erken boşalmaya probleminide ortadan kaldırır.

Kadınlar içinde uyarıcı özelliği bulunduğundan cinsel isteği arttırır. Kamagra 100 mg. cinsel ilişkiyi hızlandırarak afrodizyak etkisi verir. Eşinize aşırı derecede bir mutluluk verir. Şehvet verici bir etki sağlar ve partnerinize karşı aşırı derecede bir isteklilik sağlar.

Kamagra jel 100 mg doz ve 5 gramlık 7 tane paketten oluşur. İçinde ananas, portakal, muz, kivi, kara üzüm, çilek, vanilya gibi meyveler vardır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.