Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktiriciler Etkileri ve Fiyatları

Geciktiriciler Etkileri ve Fiyatları

Geciktiriciler

Erken boşalma sorunu cinsel ilişkinin gidişatını olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Bu sorunun önüne geçebilmek adına birtakım cinsel ürünlerin kullanımı gerekebilmektedir. İlişkilerinizde partnerinizi memnun etmek ve ilişkinin sonunu getirebilmek için erken boşalma sorunu yaşamamanız gerekmektedir.

Eğer erken boşalma sorunu yaşıyor ve bu durum sizin ilişkinizi olumsuz etkiliyorsa mutlaka geciktirici ürün kullanmanız gerekir. Kullanacağınız geciktiriciler ile ilişkinizin daha uzun saatler yaşayıp ilişkinizin sonunu keyifle getirebilirsiniz. Geciktirici ürünler penis bölgesinde bulunan sinirlerin uyuşmasını sağlayarak ilişkinin daha uzun süre gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Cinsel ilişkilerinizin sorunsuz yaşanabilmesi için KLG geciktirici, stag 9000, max man, big man, joys, supra pe, vega 60000 gibi geciktirici ürünleri kullanmalısınız. Kullanılan bu ürünler aynı zamanda ereksiyon sağlayıcı olup penisin maksimum sertliğe erişmesini sağlamaktadır.

Geciktirici ürünleri cinsel ilişkiye girmeden önce kullanmanız gerekir. İlişkiden 1 saat önce kullanacağınız geciktirici ile ürünün etkisini daha iyi görmeniz sağlanacaktır. Geciktiriciler, alkol ve asitli içecek ile alınmamalıdır. Mümkün olduğunca meyve suyu ve su ile alınması önerilmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.