Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Ürünler

Geciktirici Ürünler

Cinsel aktivitelerinde cinsel doyum sınırına olması gereken süreden daha az bir zamanda ulaşarak boşalmaya erken boşalma denilmektedir. Erkeklerin en çok zorlandıkları cinsel sorunların başında gelen erken boşalma geciktirici ürünlerin kullanımı ile kolaylıkla çözülebilmektedir.

Uzun Süre Etkili Geciktiriciler

Erkeklerin cinsel birlikteliklerinde ilişki öncesinde kullandıkları bu geciktirici ürünler, ilişki süresi boyunca erkeğin boşalmasını geciktirerek hem erkeğin hem de partnerinin tam anlamıyla tatmin duygusuna ulaştıktan sonra boşalma yaşamasına imkân tanımaktadır. İlaç firmaları tarafından farklı içeriklerle formüle edilen geciktirici ürünler, kullanım kolaylığı sağlaması açısından hap, sprey, krem, jel gibi çeşitli formlarda üretilmektedir.

İlişki Sürenizi Doğal Bir Şekilde Uzatın!

Günümüzde birçok erkeğin kullandığı bir cinsel sağlık ürün grubu olan geciktirici ürünler sayesinde erkekler, cinsel ilişkilerinde erken boşalma sorununu dert etmeden rahat bir kafa ile hazzın doruklarında bir cinsel deneyim yaşayabilmektedir. Geciktiriciler kategorisinde en çok tercih edilen markalar Eros, Stag, Big Man, Viga, Klg, Porcodile markalarıdır. Bitkisel içerikle hazırlanan bu ürünlerin kullanımı herhangi bir yan etkiye sebep olmamaktadır. Sadece ürünlerden tam etki alınabilmesi için ürünlerin doğru şekilde ve miktarda kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.