Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Ürünler Nereden Alınmalıdır

Geciktirici Ürünler Nereden Alınmalıdır

Geciktirici

Erken boşalma gibi problemler yaşayan ya da mevcut performansını arttırmak isteyen bir çok erkek geciktirici kullanımı yoluna gitmektedir. Bu alanda satış olan bir çok geciktirici ürün var olsada taşıdıkları nitelikler ve çeşit farklılıkları nasıl kullanılacağı sorusunu zihinlere kazımaktadır. Geciktirici ürünlerin neşekilde kullanılacağına dair ürün ürün bilgi vermektense ilgili ilacı kategorize etmek daha yerinde olacaktır.

Geciktirici ürünler jel, sprey, krem ve oral yolla tüketilen haplar olarak kategorize edilebilir. Kullanım dozu ve önerilen miktarlar için prokpektüslere bağlı haraket edilmesi en doğrusudur. Yinede her kategorinin ortak özellikleri olduğunu ve tüketicinin kullanım anaında aynı hatalara düştüğünü göz önünde bulundurursak genel bir bilgilendirme yoluna gidebiliriz. Öncelikle sık tekrarlanan şikayetlere ve kullanım hatalarına açıklık getirelim. Sıkça yapılan şikayetlerin başında kişinin üründen beklediği etkiyi alamadığı ya da yoğun şekilde hissizlik yaşadığı gelir. Bu durama sebebiyet verebilecek faktörler ürünün orijinal menşeili olmayışı, sahte olma ihtimali ve yanlış kullanımdır. Geciktirici ve benzeri ürünlere olan ilgi sebebi ile malesef art niyetli ticari girişimler ortaya çıkabilmektedir. Geciktirici satın alın alırken güvenilir bir kurum ya da satış platformu tercih etmeniz yerinde olacaktır.

İstenilen etkiyi elde edememenin diğer önemli sebebi olan yanlış kullanıma gelince; peniste haz almayı sağlayan sinirlerin %90 civarındaki büyük bir kısmı eril organın baş diye tabir edilen kısmındadır. Bu sebeble local olarak uygulan ürünlerin tamamı baş bölümüne uygulanmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise organın içine sıvı gitmesine engel olunması doğrultusundadır. Krem ya da jellerin kullanımı daha kolay iken spreylerin belirli bir mesafeden bir parfüm sıkımı püskürtülmesi gerekmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.