Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Ürün Türleri Nelerdir ?

Geciktirici Ürün Türleri Nelerdir ?

Cinsel birleşme esnasında erken boşalma nedeniyle çeşitli sorunlar yaşayan bireyler, bu duruma son vermenin çarelerini aramaktadır. Tedavi olarak kabul edilebilecek yöntemlerden birisi de cinsel ilişki öncesinde geciktirici kullanmaktır. Doğal içerikler ile üretilen geciktiricilere güvenilebilir ve uzmanlar tarafından da önerilir. Geciktirici eczane içerisinde dahi satılmakta olan, bitkisel olarak hazırlandığında fayda sağlayan bir üründür.

Geciktirici Ürün Türleri Nelerdir ?

Geciktirici ürünlerin farklı türleri de mevcuttur. Hap olarak kullanılan geciktiriciler en yaygın türü olmakla birlikte, sprey, krem ya da damla olarak kullanılanları da bulunabilir. Hemen hemen her türünün belirli kullanım talimatları vardır. Eczanede satın alırken görevliden de bilgi vermesi talep edilebilir. Kullanım şekline uygun olarak alınması önemlidir. Geciktiricilerin genellikle 24 saat içerisinde bir defa alınması uygun görülür. Ciddi bir hastalığı olmayan her birey geciktirici kullanabilir. Eczanelerde de satın alma işlemleri sırasında bu bilgiler açıklanabilir.

Geciktirici Ne Zaman Kullanılır ?

Geciktiriciler cinsel ilişkiden yarım saat kadar önce alındığında, birleşme esnasında etkisini sağlar ve daha güçlü bir cinsel performans etkisi de gösterir. Eczanelerde satılan geciktirici ürünleri güvenilirdir ve bazı ürünlerin online satış imkânları da bulunmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.