Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Sprey Nedir?

Geciktirici Sprey Nedir?

Cinsel hayatınızı daha renkli hale getirmek için bazı oyuncaklar ve ürünler kullanabilirsiniz. Monotonlaşan seks hayatında çiftler karşılıklı karar vererek bazı ürünler kullanabilir. Renkli prezervatifler, kayganlaştırıcı jeller, kelepçe, tüylü oyuncaklar ve geciktirici spreyler en çok tercih edilen ürünlerdir.

Geciktirici Sprey Nedir?

Geciktirici Sprey, penise püskürtülerek kullanılan ve sinirlerin uyuşmasını sağlayarak boşalmanın süresini uzatan ürünlerdir. Bu ürünler erken boşalma sorunu olan kişiler tarafından kullanılabileceği gibi, daha uzun süre boşalmadan ilişkide kalmak isteyen kişiler tarafından da kullanılabilir. Bu ürünler karşılıklı cinsel performansı arttırır ve memnuniyet sağlar. Ürünü ne kadar çok miktarda sıkarsanız, boşalma süreniz o kadar uzayacaktır.

Geciktirici Sprey Zararları

Geciktirici spreylerin sağlık açısından kanıtlanmış bir zararı yoktur. Ancak penis bölgesindeki sinirleri uyuşturma sistemi ile çalıştığı için haz alma oranınızı düşürebilir ve ilişkiden zevk alamayabilirsiniz. Bu durum spreyin etkisi geçmeye başladıkça ortadan kalkar. Bazı ürünlerin içerisindeki etken maddeler, partnerinizde de uyuşmaya sebep olabilir ve karşılıklı hissetme oranı düşer. Ürün seçiminde bu hususa dikkat edilmesi gerekir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.