Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Satın Al

Geciktirici Satın Al

 

Geciktirici Satın Al

Erken boşalma cinsel ilişkide erkeğin istemediği bir durum olduğu gibi kadınında kesinlikle istemediği bir durumdur. Erken boşalma sorunu olan erkekte bir güvensizlik oluşacak ve ilişkiye girme isteği zamanla azalacaktır. Cinsel ilişkide partnerinizi ve kendinizi memnun edebilmek için kesinlikle ilişkinin sonunun görmeniz gerekecektir.

Erkeklerin adeta korkulu rüyası haline dönüşen erken boşalma, artık geciktirici ürün kullanımı ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Erkeklerin geciktirici ürün olarak kullanımını en çok gerçekleştirdiği ürün çeşidi ise geciktirici haplardır. Geciktirici hapların dışında kullanabileceğini diğer ürün çeşitleri ise geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jeldir.

Erken boşalma sorunu psikolojik olarak gerçekleşebildiği gibi aynı zamanda damar ve kalp rahatsızlığından, hormonal bozukluklardan, ilaç kullanımından, cinsel korkulardan, özgüven sorunundan, cinsel beklentilerin yüksek olmasından ve cinsel tecrübesizlikten dolayı da kaynaklanmaktadır.

Geciktirici ürünlerin kullanımı ilişkiden 1 saat önce gerçekleşirse eğer etkisini daha iyi gösterecektir. Bu ürünlerin kullanımı esnasında kişinin alkol ve asitli içecekler tüketmemesi önerilmektedir. Zira bu içecekler kullanılan ürünün etkisini azaltacak ve alınan verim çok sağlıklı olmayacaktır.

Geciktirici ürün satın almak isteyen kişiler bu ürünlere eczanelerden veya online ecza sitelerinde sahip olabilirler. Eczanelerde sağlık bakanlığı onaylı olan ürünleri satışı gerçekleşirken online ecza sitelerinde ise aradığınız her ürünü bulabilmektesiniz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.