Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Krem Kullanımı

Geciktirici Krem Kullanımı

Geciktirici Krem Kullanımı

Erken boşalma sorunu yaşıyor fakat ne yapacağınız konusunda fikir sahibi değil iseniz işiniz oldukça zordur. Çünkü siz, bir şeyler öğrenmeye çalıştıkça her seferinde farklı duyumlar ile karşılaşacak ve durum içinden çıkılmaz bir hale dönüşecektir. Bunun için en sağlıklı bilgileri alabilmek adına ya alanında uzman bir doktora gitmeli ya da yaşadığınız sorunun tam olarak ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Erken boşalma sorunlarında genel olarak geciktirici ürünlerin kullanımı tercih edilmektedir. Oldukça başarılı sonuçların da alınması sağlanmaktadır. Geciktirici kremler bu anlamda oldukça etkili sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Geciktirici krem kullanımı gerçekleştiren kişiler oldukça memnun kalmakta ve cinsel anlamda da tatmin olabilmektedirler. Erken boşalma kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bunun için genel bir tanım yapmak hatalı olacaktır. Kişiler kendi cinsel yaşantılarına uygun olarak bir geciktirici ürün kullanımını gerçekleştirmelidir. Fakat geciktirici kremler için durum biraz daha farklıdır. Erken boşalma sorunu yaşayan her birey geciktirici krem kullanımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Çünkü hiçbir şekilde yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır.

Geciktirici krem ürünleri rhino, eros, maxman, proloonging, porcodile, mr. Long, retard delay cream, yohimbinum ve spanische fliege delay cream olmaktadır. geciktirici krem kullanımı cinsel ilişkiden sadece en az 20 dakika önce gerçekleştirilmelidir. Parmağınıza bir nohut büyüklüğü kadar krem alınız ve bunu penis başından köküne doğru sürünüz. Krem iyice yedirildikten sonra ilişkiye başlayana kadar dokunulmamalıdır. İlişkiye başlamadan hemen önce penisin temizliğini yapınız ve ilişkinizi uzun süreli bir şekilde yaşayınız.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.