Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Hap Satın Al

Geciktirici Hap Satın Al

Geciktirici Hap Satın Al

Cinsel ilişkinizde birden hiç beklemediğiniz şekilde orgazm oldunuz ve partneriniz bu durum karşısında şaşkınlıkla kaldı. Ne yapacağınızı bilmiyor ve bir açıklama yapmak için ne diyeceğinizi dahi bilmiyorsanız, oldukça çaresiz bir durumda kaldığınız açıkça ortadadır. Her erkek ilişkisinde başarılı şekilde partnerinizi memnun etmeyi istemektedir. Partnerinin arzularını karşılamak ve cinsel beraberliğin sonunu getirmek hemen hemen her erkeğin cinsel hayatında istediği şeydir. Bazı şeyler istemek için önce başlamak gerekmektedir. Eğer cinsel sorunlar yaşıyorsanız. Öncelikle bu durumun neden ortaya çıktığını öğrenmeniz gerekecektir. Gerekli analizler sonucunda uygun bir tedavi sürecine başlanılacaktır.

Erken boşalma sorununuz eğer psikolojik olarak gerçekliyor ise geciktirici hap kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Geciktirici hap kullanımı ile ilişkinizden hiçbir sorun yaşamadan partnerinizin mutluluğunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Geciktirici haplar, ilişkinizde orgazm sürenizi 10 – 15 dakika uzatmaktadır. Bu süre partnerinizin orgazm olabilmesi için yeterli bir süredir. Geciktirici hap kullanımından maksimum etkiyi alabilmeniz için kullanımını doğru olarak gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Geciktirici haplar, ilişkiden yaklaşık 1 saat önce kullanılmalıdır. Böylelikle ürün etkisini daha iyi gösterecek ve alacağınız verim çok daha kaliteli olacaktır. Kullanımını esnasında alkol kullanmamaya da dikkat etmeniz gerekecektir. Alkol bu gibi ürünlerin etksini azaltmakta ve alınan verim cinsel ilişki için yeterli olmamaktadır.

Geciktirici hap olarak kullanabileceğiniz ürünler ise big man, k.l.g, bolt, porcodile, r-pioxx herbal mixture, afrodix, yeşilex ve nore geciktirici haplarıdır. Alkol ile kullanım gerçekleştirecek kişiler k.l.g geciktirici hapını kullanabilirler.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.