Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Hap Nedir ve Nasıl Kullanılmalıdır

Geciktirici Hap Nedir ve Nasıl Kullanılmalıdır

Geciktirici Hap

Egzersizler ve psikoterapi gibi yöntemler olsada bu uygulamaların dışında bir takım destek ürünleri ile de amaca ulaşmak mümkün. Bu geciktirici ürünlerin en başında şüphesizki haplar gelmektedir. Geciktirici hap kullanımı sprey ve jel tarzı ürünlere nazaran daha pratiktir. Bilindiği üzere sprey ve jeller penisin baş kısmına lokal olarak uygulanır. Haplarda ise bu tarz zahmetlere katlanmaya gerek yoktur.Bir bardak su ile ilişkiden ortalama yarım saat önce almanız yeterli olacaktır. Bu süre belirttiğimiz gibi ortalamadır. Ürünlere göre değişkenlik gösterebilir bu nedenle geciktirici hap kullanmadan önce ürün prospektüsünden faydalanmanız yerinde olacaktır.

Birinci grup erken Geciktirici hap modern tıbbın sağladığı ilaçlardır. En etkilisi Priligy adı verilen, eskiden antidepresan olarak hizmet veren bir haptır. Etkisi oldukça fazladır. Bundan başka çeşitli dopamine antagonistleri, anksiyolitikler de geciktirici hap olarak dikkat çekmektedir.

İkinci grup Geciktirici hap ise alternatif tıbbın sağladığı ilaçlardır. Adından da anlaşılacağı üzere doğada insan cinselliği üzerinde etki edebilen bitkilerin çeşitli kombinasyonları sonucu hazırlanan ürünlerdir. Bu erken boşalmayı önleyici haplar genellikle içeriğinde Çin küskütü, azgın teke otu, panax ginseng özütü, böğürtlen, şakayık, kuşburnu, turp tohumu, zencefil, tarçın, enginar barındırırlar. Ayrıca erken boşalmayı önleyici hap olarak sunulan alternatif tıp ürünlerinden V-Pills, Nore, Delay adlı olanları diğer cinsel performans bozukluklarına da geçici çözümler üretmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.