Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Hap ile Cisel İlişkiler Uzun Sürüyor

Geciktirici Hap ile Cisel İlişkiler Uzun Sürüyor

Cinsel ilişki sırasında en çok şikâyet edilen konulardan biri de cinsel ilişki süresinin kısa olmasıdır. Genellikle erkeklerde erken boşalma olarak bilinen psikolojik sorun kaynaklı bu durum partnerinin ilişki sırasında mutsuz olmasına sebep olabilmektedir. Bu durumu iyi hale getirmek için ve cinsel ilişki süresini uzatmak için geciktirici hap kullanılabilir.

Geciktirici Hap ile Cisel İlişkiler Uzun Sürüyor

Geciktirici hap genel olarak erkekte uzun süre ereksiyonu sağlar ve boşalma süresini uzatır. Çoğu kişinin erken boşalma sorunu olduğundan bu hapların kullanımı kişinin partneriyle olan cinsel yaşamını renklendirebilir. Birleşmeden 2 saat önce alınan bu haplar birleşme süresini uzatarak her iki taraf içinde seks hayatını sorunsuz bir hale getirebilir.

Erkeklerin sıkça tercih ettiği bu hapların kullanımı ile ilgili doktordan bilgi alınması sağlıklı olacaktır. Bazı durumlarda yan etkiler olabilir. İlerlemiş yaşlarda kullanımı için mutlaka doktora danışılması gerekmektedir. Partnerini daha mutlu etmek isteyen erkekler için alternatif olacak olan bu haplar seks esnasında daha uzun süre zevk yaşanmasına yardım eder. İlişkide birleşme ve boşalma olduktan sonra tekrar hap kullanılmasına gerek yoktur.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.