Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalma Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

Erken boşalma, cinsel ilişkinin zarar görmesini sağlayan ve partnerin gözünde kişinin kendisini verimsiz hissetmesini sağlayan bir cinsel sağlık sorunudur. Bu cinsel sağlık sorununun tedavisi için geciktirici hap kullanımını sizlere önermekteyiz.

Cinsel aktivitelerin sağlıklı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayan geciktirici haplar sizlere kendiniz daha iyi hissettirecek ve ilişkinizde alacağınız zevkin artmasını sağlayacaktır. Geciktirici hap kullanımı cinsel ilişkiden 30-40 dakika önce gerçekleşmelidir. Kullanacağınız hapın etkisini böylelikle daha iyi hissetmiş olacaksınız.

Geciktirici haplar, normal orgazm sürenizi yaklaşık olarak 3-4 kat daha uzatmaktadır. Bu demektir ki partnerinizin arzularını rahatlıkla karşılayacak ve ona doyumsuz bir zevk tattıracaksınız. Geciktirici haplar peniste bulunan sinirlerin uyuşmasını sağlamaktadır.

Başlıca geciktirici ürünler; big man, k.l.g, bolt, nore, porcodile, afrodix, yeşilex ve R-Pioxx Herbal Mixture ürünleridir. Cinsel hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanmaması için cinsel sağlık ürünlerinin kullanımına gereken önemi gösteriniz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.