Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalma Nedenleri

Erken Boşalma Nedenleri

Erken Boşalma Nedenleri

Erkeklerin en çok zorlandıkları cinsel konulardan biri olan erken boşalma, cinsel birliktelikte erkeğin partnerine karşı mahcup olmasına neden olmaktadır. Heyecan, stres ya da bunun gibi birçok etken erken boşalma nedenleri arasında gösterilmektedir. Erkeğin partneri ile olan cinsel ilişkisinde karşı tarafın tam anlamıyla tatmin olmadan erkeğin orgazm yaşaması her iki taraf için de kötü bir durumdur.

Cinsel ilişkilerde iki tarafında ilişkiden memnun kalabilmesi için tam tatmin duygusuna ulaşmaları gerekmektedir. Erkeklerin yaşamış olduğu bu erken boşalma, erkeğin partnerine tam tatmin duygusunu verememesine sebep olduğu için, erkek bu konuda kendini yetersiz görebilmektedir. Erkeğin ilişki öncesi ve ilişkideki psikolojisi de önemlidir. Erken boşalma nedenleri arasında bu da yer almaktadır.

Erken boşalma için erkeklerin bu durumdan kurtulmasına yardımcı olacak çeşitli cinsel sağlık ürünleri piyasaya sürülmektedir. Stag, Big Man, Porcodile, Eros, Viga, Proloonging gibi çeşitli markalar erkeğin erken boşalmanın önüne geçebilmesine yardımcı olmak için ürün geliştiren ve satış yapan markalardır. Erkeklerin basit kullanımı ve doğal içeriğinden dolayı tercih ettikleri bu markalar, dünya genelinde satışı yapılan markalardır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.