Canlı Destek Aç-Kapat

Erkek için Masaj Yağı Nelerdir ?

Erkek için Masaj Yağı Nelerdir ?

Cinsel anlamda tam verim alamayan kadın veya erkeklerin başvurdukları yollardan bir tanesi de masaj yağları olmaktadır. Tam olarak doğru ve ölçülü bir şekilde yapılması durumunda oldukça verimli olduğu ispatlanan bu yağların da makul fiyatlarda olduğu bilinmektedir. Cinsel masaj yağı satın al linkleriyle uygun fiyatlarda satılan bu hazır karışımlarda birçok farklı yağ çeşidi bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir yerlerinden alınması konusunda da dikkat edilmelidir. Ayrıca bayan ve erkek içinde karışımların farklı olduğu bilinmelidir. Bu nedenden dolayı da Kullanacak kişiye uygun yağ karışımı seçilmelidir.

Erkek için Masaj Yağı Nelerdir ?

Erkekler için olan masaj yağı karışımında sedir ağacı yağı, esansiyel yağı, sandal ağacı yağı, gül yağı, zencefil yağı, vanilya yağı belli ölçülere göre bulunmaktadır. Bu yağların karıştırılıp sırt bölgesinden başlayarak sürülmesi gerekmektedir. Masaj yapılacak kişinin de önceden yıkanması şarttır. Tesirinin daha yüksek olması bu durumda mümkün olmaktadır.

Kadın için Masaj Yağı Nelerdir ?

Kadınlara özel olan masaj yağı karışımında ise yasemin yağı, susam yağı ve Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır. Bununla birlikte esansiyel yağı ve vanilya yağı da olmamaktadır. Yapılan bu karışımında yavaş sürülmesi yararlı olacaktır. 

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.