Canlı Destek Aç-Kapat

Ereksiyon Hapları Nasıl Kullanılır ve Ne Sıklıkla Kullanılabilir

Ereksiyon Hapları Nasıl Kullanılır ve Ne Sıklıkla Kullanılabilir

Ereksiyon Hapları

Sertleşme sorunu yaşayan bir çok erkek için ereksiyon hapları umut kapısı oldu. İlerleyen yaş, iş yaşantısının olumsuz etkileri, stres ve kötü alışkanlıklar bir çok erkeğin baş belası olan ereksiyon problemine neden olabiliyor. Ereksiyon sorununu tanımlamak gerekirse: Bilindiği üzere penis üç ana bölümden meydana gelir bu üç bölüm süngerimsi bir yapıya sahiptir. Ereksiyon belirli bir uyarılma sonrasında peniste bulunan bu dokuların kan ile dolması işlemini içerir. Sert halde olan bir peniste kan belirli bir süre zarfında bu dokularda kalır ve organ ilişkiye hazır hale gilir.

Ereksiyon sorunu yaşayan ve ereksiyon hapları gibi ürünlere yönlenen kişiler psikolojik ya da fiziksel sebepler dolayısı ile yukarıda bahsettiğimiz süreç tam anlamı ile gelişemez. Bu ürümlere yönelim sadece problem yaşayan kişilerde değil, mevcut performansını katlamak isteyen kişilercede tercih edilmektedir.

Peki Erkesiyon Hapları Nasıl Etki Sağlıyor? Sertleşmeye Neden Olan Faktör Ne?

Ereksiyon hapları içeriği gereğince vucutta bulunan damarların genişlemesine neden olur. Sonuç olarak daha iyi kan pompalanmasına sebebiyet verdiği için sert ve uzun süreli ereksiyon kaçınılmazdır.

Yan etkileri: Genel olarak bu tar ürünlerin ağır sağlık problemlerinden muzdarip kişiler ve erekte olamama sebebini bilmeyen kişiler tarafından kullanılması önerilmez. Alkol ile alınması tavsiye edilmez.. kalp rahatsızlıkları, felç, tansiyon problemleri, inme ve bazı görme bozuklukları yaşıyan kişiler tarafından kesinlikle kullanılmamalıdır. Kadınlar ve çocuklar tarafından kullanılması uygun değildir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.