Canlı Destek Aç-Kapat

Eczanelerde Satılan Geciktirici Ürünler

Eczanelerde Satılan Geciktirici Ürünler

Eczanelerde Satılan Geciktirici

Boşalma süresi ile ilgili sorun yaşayan kişilerin sorunu için çözüm olma özelliğini taşıyan eczanelerde satılan geciktirici niteliğindeki ürünlere rağbet giderek artıyor. Bu problemden kalıcı olarak kurtulmak için öncelikle erken boşalmanın ne olduğu üzerinde durmak gerekir. Erken boşalma sorunu bir takım safhalar içinde tanımlansada genelleme yapmak açısından erkeğin henüz partneri orgazma ulaşmadan gelmesi şeklinde açıklanabilir. Bazı kişiler henüz uyarılma aşamasındayken boşalırken, bazıları ilk birleşme anında bazıları ise henüz partneri tatmin olmadan gelmektedir. Erken boşalma belkide en çok karşı karşıya kalınan cinsel problemlerden biridir. Fakat erken boşalma tanısı koyulabilmesi açsından ilgili problemin sürekli olması gerekir.

Bir cinsel ilşki sırasında normal boşalma kişinin insiyatifi ile olanı ya da başka bir tabirle kadının orgazma ulaşması ardından olanıdır. Boşalmanın erken meydana gelmesi ilişki süresinin ortaya koyulan cinsel aktivitenin tatminkar olmaması ile sonuçlanır. Bu durum pek çok birlikteliğin bitmesine sebep verir. Daha önce söylediğimiz gibi her erkek erken boşalma ile karşı karşıya kalabilir. Erken boşalmanın nedeni uzun süre cinsel ilişki olmaması veya ilk anda olması gerekenden fazla cinsel zevk yaşamak olabilir. Bu durumu normal kabul etmek gerekir. Aynı problem sürekli yaşanmıyorsa erken boşalma sorunu sayılmaz.

Eczanelerde satılan geciktirici niteliğindeki ürünler partnerler arasındaki ilişkiye farklı bir boyut kazandırmıştır. Geciktirici ürünler sayesinde erken boşalmaktan şikayetçi bir çok erkek eşleri ile uzun süreli cinsel birlektilik yaşıyabiliyorlar. Bu problemi ortadan kaldırmak için için egzersiz ve psikoterapi gibi metodlar önerilir. Eczanelerde satılan geciktirici ürünlerlede amaca ulaşmak mümkün!

Geciktirici ürünlerin kullanımı son derece kolaydır. İlişkiden ortalama yarım saat önce kullanmanız yeterli olacaktır. Bu süre belirttiğimiz gibi ortalamadır. Ürünlere göre değişkenlik gösterebilir o sebeble geciktirici kulmadan önce prospektüsü okumanız yerinde olacaktır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.