Canlı Destek Aç-Kapat

Eczane Geciktirici

Eczane Geciktirici

Eczane Geciktirici

Erken boşalma sorunu cinsel hayatta oldukça ciddi bir cinsel sağlık sorunu olmaktadır. İlişkinin yaşanmasına engel olan bu durum için gereken önlemlerin bir an önce alınması gerekmektedir. Sağlıklı bir cinsel yaşam için kişiler kesinlikle cinsel sağlık sorunları ile uğraşmaması gerekmektedir. Çiftlerden herhangi birinin yaşayabileceği cinsel problem ilişkinin gidişatını tamamen olumsuz etkileyecektir.

Erken boşalma sorunu birçok sebebe bağlın olarak yaşanabilmektedir. Genellikle kişilerin cinsel anlamda edindiği korkular yüzünden ortaya çıkan erken boşalma, ilaç kullanımı, cinsel tecrübesizlik, hormonal bozukluk ve penis yapısına bağlı sorunlardan dolayı da yaşanabilmektedir.

Erkeklerin bir problemden bir an önce kurtulmasını sağlayan etkili cinsel sağlık ürünleri bulunmaktadır. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile erken boşalma sorunu giderilerek orgazm süresinizi yaklaşık 15-20 dakika daha uzatabilmektesiniz. Geciktirici ürünler, çeşitliliği ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Geciktirici hap, geciktirici krem, geciktirici sprey ve geciktirici jel çeşitler geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

Geciktirici ürünlerin kullanımından en iyi verimi alabilmek için bu ürünleri cinsel ilişkiye girmeden 1 saat önce kadar kullanmanız gerekmektedir. Kullanımı esnasında yarı tok durumda olmaya dikkat ediniz. Ayrıca alkol ve asitli içecekler ile kesinlikle kullanmamaya önem gösteriniz.

Bolt, big man, supra pe, k.l.g, rhino, stag, delay 48000, viga 60000, porcodile, procomil sprey, eros krem ve joys jel gibi geciktiricilerin kullanımı yaşanılan sorunun önlenmesini sağlayacaktır. Bu ürünlere sahip olmak isteyenler eczanelerden veya online ecza sitelerinden temin edebilirler.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.