Canlı Destek Aç-Kapat

Baylarda Ve Bayanlarda Cinsel Fonksiyon Bozuklukları

Baylarda Ve Bayanlarda Cinsel Fonksiyon Bozuklukları

Baylarda Ve Bayanlarda Cinsel Fonksiyon Bozuklukları

Cinsel fonksiyonlar bakımından, etkili ve başarılı çözümler, üroloji kategorisinde, psikoloji kategorisinde ve troid hastalıklar kategorisinde sunulmaktadır. Erkeklerde, SSRI ilaçları, klomipramin topikal ve blokerler, erken boşalma ve ereksiyon sorunları için tavsiye edilen ilaçlardır. Erektil sorunlar ve prematür sorunlar, cinsel sorunlarda, erkeklerde görülen sorunlardır.

Erektil yani ereksiyon sorunları, prematür yani erken boşalma sorunları, ciddi tedavi isteyen sorunlardır. Bu sorunlar için geciktirici sprey, ilaçlar ve psikolojik terapi işlemleri uygulanmaktadır. Erkeklerde erken boşalmaya neden olan kastrasyon anksiyetesi, bilinçaltı ciddi travmatolojik vakalar ve batıl korkular, ilaç ve terapi tedavisiyle çözüme kavuşabilir. Bayanlarda meydana gelen cinsel isteksizlik, orgazm bozukluğu, kadın hastalıkları, rahim kanseri, Ooferektomi( yumurtalıkların alınması tedavisi), alkol, sigara ve uyuşturucu kullanımı, damarsal, sinirsel, hormonsal ve anatomik sorunlar, bayanların cinsel bölgede görülen yeteri kadar ıslanmama ve kasılma hastalıkları, cinsel sorunlara neden olmaktadır.

Kötü beslenme, duygusuz ve isteksiz cinsel yaşam, tecavüz gibi ciddi olaylar, ilk gece korkusu, doğum korkusu, cinsellikte şiddet korkusu gibi korkular, bayanlarda cinsel isteksizliğe neden olmaktadır. Ayrıca bayanların eşlerinde meydana gelen cinsel sorunlar da, cinsel isteksizliğe neden olabilmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.