Canlı Destek Aç-Kapat

Azdırıcı Damla Kullanımı

Azdırıcı Damla Kullanımı

Azdırıcı Damla Kullanımı

Azdırıcı damla kullanımı genellikle cinsel isteksizlik yaşayan kişiler kullanmaktadır. Fakat günümüzde bu ürünün kullanımı cinsel ilişkiden alınan hazzın artması içinde gerçekleşmektedir. Azdırıcı damla kullanımını istediğiniz içecek ile yapmanız mümkün olmaktadır.

Cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluk yaşayan kişilerin bu ürünü kullanması yaşadıkları sorunun giderilmesi için oldukça uygundur. Cinsel ilişkiden önce kullanacağınız bu ürün ile kendinizi ilişkiye hazır bir halde bulabileceksiniz. Kısa süre içinde göstereceği etki ile cinsel ilişkiye olan isteğiniz %100 artacaktır.

Azdırıcı damla kullanımını, meyve suyu, kokteyl, kahve vb. içecekler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat bu ürünün kullanımını mümkün olduğunca alkol ile yapmayınız. Alkol, azdırıcı damlanın etkisini azaltmakta ve kullanımı sonrasında hissedeceğiniz etki de oldukça az olacaktır.

Azdırıcı damla, kullanılacağı içeceğin içine 5-10 damla kadar damlatılmalıdır. İlişkiye girmeden 20 dakika önce kullanılması önerilmektedir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürün tamamen zararsız olmaktadır. Kişilerin cinsel hayatına destek veren bu ürün ile cinsel isteksizlik sıkıntısı kesinlikle ortadan kalkmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.