Canlı Destek Aç-Kapat

Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak Parfüm

 

Afrodizyak Parfüm

Cinsel sağlık ürünlerinde cinsel isteğin uyanmasını sağlayıcı madde olarak afrodizyak kullanılmaktadır. Hap, krem, jel gibi formların dışında parfümlerde de afrodizyak maddesi kullanılmaya başlanmıştır. Afrodizyak parfüm sıktığı kişi, karşı tarafta cinsel isteğin uyanmasını sağlayabilmektedir. Fakat kullanım konusunda yanlış bir izlenime sahip olunduğu için afrodizyak parfüm kullanımında kişiler, karşı tarafın kokuyu alıp üzerine atlayacağını düşünmektedir. Fakat kazanılmış olan bu izlenim çok yanlıştır.

Erkek ya da bayanların kullanabileceği bu afrodizyak parfüm, sıkıldığında karşı tarafta bir istek uyandırma yaratabilir. Fakat parfümü kullanan kişinin karşı tarafa olan cinsel yaklaşımında kullanılmış olan bu parfümün etkisini görebilecektir. Bunun dışında afrodizyak parfüm sıkıldığında karşı taraftan talep edilen beklenti çok yanlış ve fazladır. Kullanımı ve etkisi konusunda doğru bilgiye sahip olunduğu ve bu doğrultuda kullanıldığında etkisini görebilecek ve fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Her iki cins tarafında da iyi derecede talep gören bir cinsel sağlık ürünü olan afrodizyak parfüm kategorisinde Aleron, Ferolle, Yes, Hot Pheromone, Especial markaları en çok talep gören ve satış yapan markalardır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.