Canlı Destek Aç-Kapat

Afrodizyak Etkili Yiyecekler Nelerdir ?

Afrodizyak Etkili Yiyecekler Nelerdir ?

Bayanlarda cinsel yaşam çok önemlidir. Cinsel yaşama olan arzu ve isteğinizi arttırmak istiyorsanız işe yediğiniz besinlerden başlamalısınız. Bayanlar için afrodizyak yiyecekler çok çeşitlidir. Siz de hoşunuza giden bu besinleri tüketerek açlığınızı giderirken cinsel isteğinizi de arttırarak sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Yiyecekler Nelerdir ?

Günün her öğününde yenilen besinlerin afrodizyak etkileri olduğu kanıtlanmıştır. Sabah kahvaltısında afrodizyak ihtiyacı duyuyorsanız eğer, güne peynir ve zeytin ile başlamalısınız. Yüksek feniletilamin içeren peynirin ve içerdiği vitamin-minerallerin yanında cilveli sahnelerin malzemesi olan zeytin ile güne afrodizyak depolayarak başlayabilirsiniz. Bunların yanında gün boyu tüketilebilen muz, çilek, üzüm, nar ve ahududu gibi aşk ve şehvet kokan meyveleri tüketerek cinsel arzunuzu yukarılara çıkarabilirsiniz.

Akşamları Deniz Ürünleri Tercih Edin

Enerjinin düştüğü, ancak afrodizyak etkisine en çok ihtiyaç duyulan akşam saatlerinde, özellikle deniz ürünleri tercih ederek cinsel hormonlarınıza destek olabilirsiniz. Özellikle havyar, istiridye ve karides gibi deniz ürünleri yüksek afrodizyak içerir. Bunların yanında tüketeceğiniz şarap ya da şampanya, hem damak tadınıza hitap edecek, hem de cinsel isteğinizi arttıracaktır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 15 tarihinde eklendi.